UŽAS

PRELEPA INFLUENSERKA POGINULA U HOROR SAOBRAĆAJKI! Bila je supruga čuvenog MMA borca, slupala se vozeći skupoceni automobil! Spasa joj NIJE BILO!

Foto: Printscreen / Threads
Monika Jakliova poginula je u jezivoj saobraćajnoj nesreći.

Užasna tragedija desila se u Slovačkoj, na autoputu 63.

U horor saobraćajnoj nesreći poginula je bivša supruga poznatog MMA borca Gabora Boraroša, Monika Jakliova.

Prelepa influenserka je nešto pre četiri sata ujutru na pomenutom autoputu između Velikog Međera i Dolnog Štala slupala svoj skupoceni Majbah i sletela sa puta.

Vozilo se kretalo velikom brzinom, udarilo je u drvored i rastavilo na nekoliko delova, te zapalilo, a u automobilu je bila samo nesrećna Monika.

Pokušali su lekari da je izvuku, ali spasa nije bilo.

Foto: Printscreen / Threads

Monika Jakliova je poznata mađarska influenserka koja je u centar pažnje javnosti došla kada je sa MMA borcem i bivšim suprugom Gaborom Borarošem ušla u TV šou "Parovi". Važila je za jednu od najlepših influenserki Mađarske.

 BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

01:53
Boks meč u Bugarskoj počeo uz Kebinu pesmu Izvor: Privat